jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۳ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وقتی رای وزیر ورزش وتو می‌شود

ناز کی‌روش خریدار دارد

برای چندمین بار در دوره وزارت محمود گودرزی، رای و خواست او نادیده گرفته شد تا سرمربی مغضوب او روی نیمکت تیم ملی فوتبال بماند.

گودرزی فردی را در فدراسیون فوتبال به‌عنوان دبیر به کار گرفت تا ماموریت برکناری کارلوس کی‌روش سرعت بگیرد، اما برای هر بار که پروژه برکناری کی‌روش به جریان می‌افتاد، پرونده قبل از باز شدن بسته می‌شد.

با تقویت عجیب روابط مهدی تاج با محمود گودرزی در دو هفته باقیمانده تا مجمع فدراسیون فوتبال و بعد از آن انتخاب او به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون، این احتمال می‌رفت که او کی‌روش را در موضع انفعالی قرار دهد، اما ماجرای پرسروصدای ساختمان ایفمارک و استعفای دکتر هراتیان، نشان داد ناز کی‌روش هنوز در این فدراسیون خریدار دارد. این ساختمان که قرار بود مرکز سنجش آمادگی بازیکنان تمام تیمهای ملی باشد، به یکباره با تصمیم کفاشیان به دکتر هراتیان واگذار و به ساختمان ایفمارک تبدیل شد تا به بخش پزشکی اختصاص پیدا کند.

سروصدای کی‌روش برای استفاده افراد عادی از کلینیک فیزیوتراپی و عکاسی او از این اتفاق، کل ماجرا را به سود او برگرداند تا ساختمان، احتمالا دوباره به تیم ملی برگردانده شود. حالا زمان آن رسیده که درباره ماندن کی‌روش گفت‌وگو شود.

جلسه‌ای که برای دو طرف به شیرینی عسل تمام شد و تاج و کی‌روش در پایان جلسه با چهرهای خندان مقابل دوربین‌ها قرار گرفتند.

تاج بعد از جلسه گفت: «سرمربی ما خیلی خوب است. دولت و ملت پشت سرمربی تیم قرار دارند». این جمله نشان داد تلاش‌های گودرزی برای بی‌اعتبار کردن یا برکناری کی‌روش، کاملا بیهوده بوده و شاید یکی از دلایل انزوای او در این دولت است.

تاج از رد استعفای کی‌روش خبر داد و گفت: جام‌جهانی 2018 از امروز برای ما شروع شد.

کی‌روش هم بعد از جلسه با کنایه به کفاشیان گفت: با این رئیس، می‌شود به آینده تیم ملی و صعود به جام‌جهانی خوشبین بود.

وی ادامه داد: ما به‌دلیل از دست رفتن زمان و از نظر امکانات، چند گام از حریفانمان عقبیم و باید این عقب‌ماندگی را جبران کنیم.

قسمت اول اردوی ما در تهران برگزار می‌شود و بعد از آن به مقدونیه می‌رویم و متاسفانه بازی دومی را نتوانسته‌ایم هماهنگ کنیم. اگر نتوانیم بازی دوم را هماهنگ کنیم، بازیکنان ما زودتر به تعطیلات می‌روند تا استراحت کنند و ما هم زودتر آماده‌سازی جام‌جهانی را آغاز می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر