jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۰۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «علی‌البدل» از کلید خوردن این مجموعه طنز با حضور مهدی هاشمی و مهدی فخیم‌زاده از بازیگران نقش اصلی این سریال در شهر همدان خبر داد.

الهام غفوری به ایسنا گفت: گروه سازنده «علی‌البدل» عازم شهر همدان است و این مجموعه امروز 26 اردیبهشت با حضور مهدی هاشمی و مهدی فخیم‌زاده کلید می‌خورد و ادامه تصویربرداری به مرور براساس قصه پیش می‌رود. دیگر بازیگران این مجموعه هم براساس فضای قصه مقابل دوربین ایفای نقش می‌کنند.

وی درباره طولانی شدن پیش‌تولید سریال علی‌البدل توضیح داد: پیش‌تولید این مجموعه کمی طولانی شد که دلیلش به پیداکردن دکورها و آماده‌سازی فضاهای قصه برمی‌گردد. محل تصویربرداری «علی‌البدل» به طور کامل در شهر همدان است و روستایی که در قصه از آن نام برده می‌شود، با عنوان «ناکجا آباد» معرفی می‌شود.

غفوری سپس درباره‌ حساسیت‌هایی که در نگارش فیلمنامه سریال علی‌البدل مطرح است، تأکید کرد: فیلمنامه این مجموعه با حساسیت و وسواس خاصی نوشته می‌شود و پنج قسمت ابتدایی چند بار زیر نظر آقای تنابنده بازنویسی شده است. درحال حاضر هم بخش اعظمی از متن این مجموعه آماده است اما نگارش متن کلی که توسط خشایار الوند و با مشاوره حسن وارسته انجام می‌شود، تا پایان تصویربرداری ادامه دارد.

تهیه‌کننده «علی‌البدل» درباره خبری که در فضای مجازی مبنی بر عدم همکاری محسن تنابنده با تلویزیون با انتشار مطلبی به نقل از صفحه شخصی این هنرمند اعلام شده بود، تصریح کرد:‌ همکاری آقای تنابنده با این پروژه ادامه دارد؛ ضمن این‌که او بتازگی در صفحه شخصی‌اش عکسی از خود و هومن حاجی‌عبداللهی منتشرکرده است.

سریال طنز علی‌البدل به کارگردانی سیروس مقدم برای ماه رمضان امسال شبکه یک ساخته می‌شود. مهدی فخیم‌زاده، مهدی هاشمی، حسین محب‌اهری، هومن حاجی‌عبداللهی، محسن تنابنده، احمد مهران‌فر، هادی کاظمی، محمود جعفری، عزت‌الله رمضانی‌فر و ... از بازیگران سریال «علی‌البدل» هستند. آنچه در خلاصه داستان سریال سیروس مقدم آمده به این شرح است: من علی‌البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رأی نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر