jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۵۵۸ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

«کولی» نام یک مجموعه تازه تلویزیونی است که با بازی نائومی واتس وارد مرحله تولید می‌شود. این درام دلهره‌آور اجتماعی را شبکه سرشناس تلویزیونی نت فلیکس تهیه می‌کند و مسئولانش از آن به عنوان کاری روانکاوانه یاد می‌کنند. براساس شنیده‌ها، کولی در یک فصل 10 اپیزودی ساخته و از حالا به عنوان اثری تماشایی و غیرمتعارف معرفی می‌شود.

کاراکتر محوری مجموعه، زن جوانی به نام جین هالووی با بازی نائومی واتس است.

او یک دکتر روان‌شناس باسابقه خوب کاری است، اما نزدیکان این دکتر او را از دوست شدن با بیمارانش نهی می‌کنند و عقیده دارند وی نباید بیش از اندازه به آنها نزدیک شود. همین مساله، دردسرها و مشکلاتی برای دکتر جوان به وجود می‌آورد.

واتس استرالیایی‌تبار درباره کاراکتر خود در کولی می‌گوید: هدف اصلی دکتر هالووی این است که با ورود به دنیای شخصی و زندگی بیمارانش بتواند به درک درست‌تری از بیماری‌شان برسد و به شکل بهتری به آنها کمک کند، اما نمی‌داند این موضوع، او را وارد دنیای دلهره‌آوری می‌کند که رهایی از آن کار ساده‌ای نیست.»

برای کاراکتر جین هالووی به اندازه ده قسمت یک مجموعه تلویزیونی طول می‌کشد تا بتواند به زندگی و فعالیت عادی‌اش برگردد!

لیزا روبین فیلمنامه‌نویس و مدیر تولید تلویزیونی، کار نگارش فیلمنامه کولی را به عهده دارد. فیلمنامه اپیزود اول مجموعه را او به تنهایی نوشته، ولی برای نگارش قسمت‌های بعدی از چند فیلمنامه‌نویس کمک خواهد گرفت.

سام تیلور جانسون که تماشاگران سینما، فیلم‌های «بچه هیچ کجا» و «پنجاه سایه‌ گری» را از او دیده‌اند کارگردانی دو اپیزود اول و دوم مجموعه کولی را به عهده دارد.

واحد تلویزیونی کمپانی یونیورسال ـ که در تولید مجموعه با شبکه نت‌فلیکس همکاری داردـ مایل است از چند بازیگر مطرح سینما دعوت به همکاری کند.

این بازیگران قرار است به عنوان هنرمند مهمان در اپیزودهای مختلف مجموعه ایفای نقش کنند. می‌توان انتظار داشت در هر قسمت مجموعه یک بازیگر معروف به عنوان بیمار نائومی واتس، دردسر تازه‌ای برای او خلق کند. کولی برای پخش در نیمه دوم سال 2017 آماده خواهد شد.

واتس بازی در این مجموعه را در حالی قبول کرده که فعالیت سینمایی پرباری دارد و جدول کاری‌اش این روزها شلوغ است. وی که دست‌کم سه فیلم سینمایی را آماده نمایش عمومی دارد، بتازگی قرارداد بازی در دو فیلم را امضا کرده است.

یکی از آنها، درام تاریخی «اوفلیا» است که داستان تراژدی هملت را از نگاه نامزد او اوفلیا تعریف می‌کند.

واتس در این فیلم، نقش گرترود، مادر طمعکار و بی‌وفای هملت را بازی می‌کند که با همدستی برادرشوهر خود دست به قتل پدر هملت می‌زند.

این بازیگر پیش از آن که جلوی دوربین این فیلم قرار گیرد، در مجموعه کولی بازی می‌کند.

واتس علت همکاری با این پروژه تلویزیونی را جذابیت‌ فیلمنامه و خاص بودن کاراکتر دکتر هالووی ذکر کرده است.

مترجم : کیکاووس زیاری

جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر