jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۱۶۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم ملی ایران در ماریتیمو نیمکت‌نشین است. این بازیکن، زمستان به جزیره مادیرا رفت و با این تیم قرارداد بست، اما این روزها برخلاف قولی که مسئولان باشگاه به او داده‌اند، نیمکت‌نشین است.

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی، در این باره به جام‌جم می‌گوید: یک بازی در لیگ باقی‌مانده و در جام‌حذفی هم مسابقه مهمی با بنفیکا داریم که تیم قدرتمندی است. بعد از آن فصل برای ما تمام می‌شود. این یعنی فرصت بازی نیست و فعلا به من بازی نمی‌رسد. او در پاسخ این سوال که چرا در تیم نیمکت‌نشین شده‌ای، جواب می‌دهد: در حالی که دو بازی پشت سر هم برای تیم انجام دادم و در هر دو مسابقه هم برنده شدیم، آسیب دیدم. در بازی اول کتفم مصدوم شد و در بازی دوم ران پایم. دومین مصدومیتم باعث شد نتوانم تمرین کنم. دو بازی آخر تیم ملی را هم به همین دلیل از دست دادم و مجبور شدم فیزیوتراپی کنم. به پرتغال که برگشتم، طبیعی بود مربی ریسک نکند و کسی را بازی بدهد که چند هفته‌ای بازی کرده است. اگر مصدوم نمی‌شدم، در ترکیب فیکس بازی می‌کردم، ولی این هم از بدشانسی من است.

او درباره فصل آینده و این‌که چه تصمیمی خواهد گرفت، می‌گوید: من با ماریتیمو سه ساله قرارداد بستم و بازیکن این تیم هستم. تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا بتوانم به ترکیب ثابت تیم برگردم. امیدوارم شرایط خوب پیش برود. من فارغ از هر چیزی، وظیفه دارم تمرینم را انجام بدهم و به آینده امیدوار باشم. مطمئنا در آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر