jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۹۹۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بازی بین استقلال تهران و پرسپولیس یکی از جذاب‌ترین بازی‌های فوتبال است که طرفداران زیادی دارد. هر دو تیم، طرفداران متعصبی دارند که برای تیم‌ مورد نظر خود تبلیغات زیاد و گاهی متفاوتی می‌کنند. یکی از تبلیغات متفاوت را می‌توان در نمایشگاه گل تهران دید که برد 4 بر 2 پرسپولیس مقابل استقلال در یک گلدان گل دیدنی شده است.

پوتین دست به چوب شد

جام: پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در نیمه‌دوم مسابقه لیگ هاکی شبانه روسیه بین تیم‌های «ستارگان این لیگ» و «تیم ملی لیگ هاکی شبانه» به میدان رفت.

نیلوفر آمازونی

برگ غول پیکر نیلوفر آبی رودخانه آمازون می‌تواند به حدی رشد کند که برگ آن تا دو متر قطر داشته باشد و وزنی بیش از 50 کیلوگرم را تحمل کند. یک کودک می‌تواند بدون ترس روی برگ یکی از این گل‌ها بنشیند و از زیبایی رودخانه و گل‌های نیلوفر لذت ببرد.

احترام عجیب کره‌ای‌ها به والدینشان

مشرق:‌ دانش‌آموزان دبیرستانی در شهر دایجئون کره‌جنوبی در روز «والدین» پای پدر و مادرشان را در ظرفی مخصوص می‌شویند تا با این روش از آنها قدردانی کنند.

ساخت کشتی نوح (ع) در آمریکا

الف: قرار است پارکی با سرمایه 150 میلیون دلار در ایالت کنتاکی آمریکا ساخته شود که به گفته مسئولان بزرگ‌ترین پارک تفریحی‌ـ مذهبی جهان محسوب می‌شود. قسمتی از این پارک را نمونه‌ای از کشتی حضرت نوح (ع) تشکیل می‌دهد که در اندازه واقعی و به طول 152 متر در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر