jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۹۰۳۸۸۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

«خطوط شبکه موبایل و وای‌فای، سراسر کشور را تحت پوشش قرار می‌‌دهد.» این جمله امیدوارکننده و خوشحال‌کننده‌ را رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران وعده داده تا سال آینده به سرانجام برسد.

نصرالله جهانگرد همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اهمیت فناوری اطلاعات در پیشبرد کشور و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: «از 10 محور اقتصاد مقاومتی یک محور آن به نقش IT برمی‌گردد که این امر حاکی از اهمیت ویژه این بخش است. از همین رو ما باید به سمت خلق کسب و کار و ثروت‌آفرینی برویم، زیرا در این زمینه آمادگی‌های لازم را داریم.» رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حالی از پوشش سراسری شبکه موبایل و وای‌فای در سراسر کشور تا سال آینده خبر داد که تاکنون نزدیک به صد درصد شهرهای کشور یعنی 1120 شهر تحت پوشش این شبکه قرار دارد و براین اساس 99 درصد از جاده‌های اصلی، 80 درصد جاده‌های فرعی و 82 درصد مسیر ریلی کشور تحت پوشش شبکه موبایل مخابرات قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر