jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۳۰ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

همان‌طور که از ابتدای هفته پیش‌بینی شده بود، بارش‌های بهاری هنگام بعدازظهر تا شب در بیشتر مناطق میهن تکرار شد، این بارش‌ها امروز سبب آبگرفتگی در برخی استان‌ها مانند تهران می‌شود.

دیروز: در شمال‌شرق، شرق، مرکز، دامنه‌های البرز، زاگرس مرکزی و جنوب غرب شاهد بارش بودیم.

امروز: با تقویت جریان‌های ناپایدار شاهد بارش و ناپایداری در مناطق گسترده‌ای از کشور بجز مناطقی از جنوب و جنوب‌شرق خواهیم بود.

هشدار: بارش رگباری، همراه با آذرخش، گاهی وزش باد شدید یا ریزش تگرگ سبب آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودهای فصلی در استان‌های تهران، البرز، قزوین، مناطقی از زنجان، مناطقی از قم، مناطقی از سمنان و شمال و شرق اصفهان می‌شود.

فردا: بارش‌های رگباری در نیمی از میهن ادامه خواهد داشت.

آینده‌نگری: از اواخر هفته بتدریج شاهد کاهش بارش‌ها و افزایش دما خواهیم بود.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر