jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۰۴ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پلیس ایتالیا یک جنگجوی خارجی تبعه اسلوونی را که به جذب نیرو در ایتالیا می‌پرداخت با همکاری پلیس لیوبلیانا (پایتخت اسلوونی) دستگیر کرد.

آنجلینو آلفانو، وزیر کشور ایتالیا در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: یک عملیات دیگر علیه تهدید تروریسم بین‌المللی با موفقیت به پایان رسید و ما با همکاری پلیس اسلوونی یک جنگجوی خارجی 26 ساله متهم به تروریسم را دستگیر کردیم. پلیس ضد تروریسم ایتالیا در اوایل اردیبهشت ماه نیز در شهرهای مختلف شمالی این کشور در طی عملیاتی گسترده شش اسلامگرای افراطی را به اتهام مشارکت با اهداف تروریستی بین‌المللی دستگیر کرد. ‌/‌ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر