jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۷۲۷۱ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۹:۴۷

فرماندار اندیمشک از درگیری بیش از 15 عامل اصلی درگیری روز گذشته (30 فروردین) در شهرستان اندیمشک خبر داد.

دستگیری عوامل اصلی درگیری اندیمشک

به گزارش جام جم آنلاین، حمیدرضا گودرزی با اشاره به درگیری روز گذشته در شهرستان اندیمشک، اظهار کرد: درپی درگیری که روز گذشته در منطقه کوی بهارستان شهرستان اندیمشک رخ داد، بیش از 15 نفر از عوامل اصلی، شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در این درگیری که به دلیل اختلاف میان سوداگران مرگ بر سر مواد مخدر و اختلاف طرفین متخاصم بوده است، 9 تن مصدوم و یک نفر به دلیل وضعیت وخیم و شدت جراحت در بیمارستان فوت شد.

فرماندار اندیمشک ادامه داد: همچنین وضعیت یکی از افرادی که در درگیری و تیراندازی روز گذشته در شهرستان اندیمشک آسیب دیده بود، وخیم گزارش شده است.

گودرزی با بیان این‌که تیراندازی در این درگیری موجب مجروح شدن تعدادی از افراد متخاصم شد، عنوان کرد: 4 باب منزل مسکونی نیز در این درگیری طعمه حریق شد. همچنین 3 دستگاه خودرو، یک دستگاه موتور سیکلت و یک اسلحه شکاری پس از درگیری، کشف و ضبط شده است.

فرماندار اندیمشک با بیان این‌که روند قضایی پرونده در حال انجام است، گفت: با مداخله به موقع نیروی انتظامی و به ویژه دستگاه‌های امنیتی و قضایی و نشست با بزرگان و ریش سفیدان، اکنون در منطقه درگیری، امنیت برقرار شده و وضعیت تحت کنترل است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر