jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۷۱۲۰ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۲

سرمربی منچسترسیتی بابت تصمیم اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس متعجب است.

مانوئل پلگرینی چرا شوکه شد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس کاندیداهای دریافت جایزه برترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را اعلام کرد که در عین تعجب نامی از سرخیو آگوئرو گلزن آرژانتینی منچسترسیتی در این لیست دیده نمی شود.

مانوئل پلگرینی سرمربی منچسترسیتی در این رابطه گفت: من به هیچ بازیکنی را نمی دهم چون برای درک این موضوع خیلی سخت است که چرا در چهار سال اخیر آگوئرو کاندیدای دریافت این عنوان نشده است. واقعا شوکه هستم.

وی افزود: واقعا نمی دانم. من نمی دانم چه کسانی کاندیداها را انتخاب می کنند و دلایلشان برای این انتخاب ها چیست.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی افزود: شاید دلیل آنها مصدومیت های پی در پی آگوئرو و غیبت هایش در ترکیب منچسترسیتی باشد اما نباید فراموش کرد که او در 26 مسابقه 21 گل زده است. او هر زمانی که به میدان می رود برترین بازیکن است و لایق این است که نامش در میان کاندیداهای دریافت عنوان برترین بازیکن فصل قرار داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر