jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۷۱۲۰   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۲

سرمربی منچسترسیتی بابت تصمیم اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس متعجب است.

مانوئل پلگرینی چرا شوکه شد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، اتحادیه بازیکنان حرفه ای فوتبال انگلیس کاندیداهای دریافت جایزه برترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس را اعلام کرد که در عین تعجب نامی از سرخیو آگوئرو گلزن آرژانتینی منچسترسیتی در این لیست دیده نمی شود.

مانوئل پلگرینی سرمربی منچسترسیتی در این رابطه گفت: من به هیچ بازیکنی را نمی دهم چون برای درک این موضوع خیلی سخت است که چرا در چهار سال اخیر آگوئرو کاندیدای دریافت این عنوان نشده است. واقعا شوکه هستم.

وی افزود: واقعا نمی دانم. من نمی دانم چه کسانی کاندیداها را انتخاب می کنند و دلایلشان برای این انتخاب ها چیست.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی افزود: شاید دلیل آنها مصدومیت های پی در پی آگوئرو و غیبت هایش در ترکیب منچسترسیتی باشد اما نباید فراموش کرد که او در 26 مسابقه 21 گل زده است. او هر زمانی که به میدان می رود برترین بازیکن است و لایق این است که نامش در میان کاندیداهای دریافت عنوان برترین بازیکن فصل قرار داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر