jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۱۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی عصر دیروز به دعوت سرگئی ناریشکن، رئیس مجلس دومای روسیه برای شرکت در اجلاس سران مجالس اوراسیا به مسکو سفر کرد.

به گزارش خانه ملت، براساس برنامه‌ریزی انجام شده، علی لاریجانی قرار است در این سفر دو روزه در اجلاس سران مجالس اوراسیا حضور یافته و به سخنرانی بپردازد. وی در حاشیه این اجلاس با برخی مقامات و مسئولان کشورهای مختلف دیدار می‌کند.

در همین حال روز گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به بشار اسد تاکید کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر به‌رغم فشارها نشان از حمایت قاطع مردم سوریه از جنابعالی به عنوان نماد مقاومت مقابل تهاجم همه‌جانبه عناصر شوم تروریست دارد. وی خطاب به رئیس‌جمهور سوریه یادآور شد: مایلم تاکید کنم راهبرد جمهوری اسلامی ایران، همکاری نزدیک و گسترده همه‌جانبه با دولت و ملت سوریه در جهت برقراری ثبات، آرامش و امنیت منطقه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر