jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۱۰۴ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۴۵

«طرفدار/ فن» فیلم تازه شاهرخ خان در اولین روز نمایش عمومی در سینماهای هند، توانست انبوه تماشاگزان مشتاق را به داخل سالن های نمایش بکشاند.

«طرفدار» طرفدار پیدا کرد

به گزارش جام جم آنلاین ، تحلیلگران اقتصادی سینما در این کشور آسیایی می گویند بیش از هفتاد درصد صندلی های سینماهای نمایش دهنده فیلم پر بوده است.

پر بودن این تعداد از صندلی های نمایش دهنده یک فیلم سینمایی در هند، به معنی استقبال بسیار بالای تماشاگران از فیلم در حال نمایش به حساب می آید.

بر این مبنا، اهل فن در هند می گویند فروش سه روز اول نمایش عمومی درام انتقادی و کمدی تازه شاهرخ خان، بالای 100 کرور (حدود 16 میلیون دلار) خواهد شد.

از «طرفدار» به عنوان یکی از مهم ترین محصولات سینمای هند در سال جاری میلادی اسم برده می شود، که منتقدان و تماشاگران بی صبرانه در انتظار اکران عمومی آن بودند.

نوع استقبال تماشاگران از فیلم، انتظارات و توقعاتی را که از آن می رفت برآورده کرد. این در حالی است که زمان نمایش فیلم کمی طولانی است.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، شرکت قدیمی فیلم سازی یاش راج فیلمز، تهیه کننده «طرفدار» است و شرکت فیلم سازی شاهرخ خان هم در تولید آن مشارکت داشته است.

امر کارگردانی فیلم را مانیش شارما به عهده داشته و داستان آن، در باره طرفدار پروپاقرص یک ستاره سینما است که در راه طرفداری از او، راه افراط را می پیماید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر