jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۸۷۶ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در پی استقرار سامانه باران‌زا در آسمان استان بوشهر، بارش تگرگ در شهرهای خارگ و گناوه به‌وقوع پیوست.

این درحالی است که درجزیره خارک که درادبیات ایران به دریتیم خلیج فارس مشهور است، بندرت باران می‌بارد چه رسد به تگرگ.

به گزارش تسنیم، نادر شفیع‌خدایی دیروزدر جمع خبرنگاران گفت: دراین مدت دیر 10 میلی‌متر، جم 8، گناوه و خارگ 6 میلی‌متر باران باریده است.

وی از بارش تگرگ در گناوه و خارگ خبرداد و بیان کرد: در پی فعالیت سامانه بارش‌زا در استان بوشهر، دیشب در گناوه و جزیره خارگ تگرگ بارید. وی با بیان این‌که امروز خلیج فارس در برخی مناطق مواج و متلاطم است، افزود: بیشترین ارتفاع موج در 24 ساعت گذشته 180 سانتی‌متر بود که از خارگ و گناوه گزارش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر