jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۲۸ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که بانک‌های آمریکا سال 2016 را با بدترین وضعیت از زمان بحران مالی 2008 آغاز کرده‌اند، کارشناسان وال استریت پیش‌بینی می‌کنند این سال برای بانک‌های آمریکایی، سالی نامطلوب باشد و به صورت متوسط میزان درآمد شش بانک بزرگ آمریکایی 20درصد کاهش یابد.

تحلیلگران می‌گویند، این بدترین آغاز سال از زمان بحران مالی 2008-2007 تاکنون است و انتظار می‌رود این هفته بانک‌های آمریکایی گزارش‌هایی ضعیف از عملکرد خود در سه ماهه نخست سال منتشر کنند. نگرانی‌ها درباره رشد اقتصادی چین، تأثیر قیمت‌های پایین نفت بر بخش انرژی و نرخ‌های بهره نزدیک به صفر همگی بر فعالیت‌های بازارهای سرمایه و رشد استقراض سایه افکنده است. براساس داده‌های تامسون رویترز، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بهصورت متوسط میزان درآمد شش بانک بزرگ آمریکایی 20 درصد کاهش یابد. انتظار می‌رود برخی بانک‌ها از جمله گروه گلدمن ساکس بدترین گزارش عملکرد را در بیش از ده سال گذشته منتشر کنند./ رویترز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر