jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۲۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که بانک‌های آمریکا سال 2016 را با بدترین وضعیت از زمان بحران مالی 2008 آغاز کرده‌اند، کارشناسان وال استریت پیش‌بینی می‌کنند این سال برای بانک‌های آمریکایی، سالی نامطلوب باشد و به صورت متوسط میزان درآمد شش بانک بزرگ آمریکایی 20درصد کاهش یابد.

تحلیلگران می‌گویند، این بدترین آغاز سال از زمان بحران مالی 2008-2007 تاکنون است و انتظار می‌رود این هفته بانک‌های آمریکایی گزارش‌هایی ضعیف از عملکرد خود در سه ماهه نخست سال منتشر کنند. نگرانی‌ها درباره رشد اقتصادی چین، تأثیر قیمت‌های پایین نفت بر بخش انرژی و نرخ‌های بهره نزدیک به صفر همگی بر فعالیت‌های بازارهای سرمایه و رشد استقراض سایه افکنده است. براساس داده‌های تامسون رویترز، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بهصورت متوسط میزان درآمد شش بانک بزرگ آمریکایی 20 درصد کاهش یابد. انتظار می‌رود برخی بانک‌ها از جمله گروه گلدمن ساکس بدترین گزارش عملکرد را در بیش از ده سال گذشته منتشر کنند./ رویترز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر