jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۲۱۴   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حاج علی فراهانی پیرمرد 79 ساله در مقطع متوسطه مشغول به تحصیل است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حاج علی فراهانی پیر مرد جوان دل ملایری در 79 سالگی درمقطع متوسطه اول (کلاس هشتم) در روستای علوی این شهر مشغول تحصیل است.

خواستگاری رمانتیک

آقا داماد که می‌خواست خواستگاری به یادماندنی‌ای داشته باشد، با مشکل مواجه شد.

به گزارش مشرق، مایکل بنکس 27 ساله 600 پا از کوه آتشفشانی «مورو راک» بالا رفت تا در زیبایی‌هایی که از گدازه‌های آتشفشانی به جای مانده بود،از دختر مورد علاقه‌اش با ارتباط ویدئویی خواستگاری کند.

خبر خوب این که آن خانم جواب مثبت داد اما خبر بد این است که این داماد خوشحال و رمانتیک، در بین صخره‌های این کوه گیر کرد و نتوانست راه رفته را باز گردد. در نتیجه با تیم نجات تماس گرفت.

آموزش رانندگی با مازراتی روکش طلا

یک کارآموز در حین آموزش رانندگی با مازراتی گران‌قیمت خود جریمه شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جوانی اهل لندن در حال آموزش رانندگی با مازراتی گران‌قیمت خود جریمه شد.

این پسر 20 ساله در قسمتی از خیابان که طبق قوانین «پارک ممنوع» اعلام شده است، مازراتی طلایی خود را پارک و سپس پلیس راهنمایی و رانندگی هم وی را جریمه کرد.

این کارآموز با اشتراک عکس مازراتی خود در صفحه توئیترش باعث اعلام نظرات گوناگون از طرف کاربران این پیام‌رسان شده است.

پادشاهی که مکانیک است

سیفاس بانساه، ‌پادشاه سرزمین کبی که 67 سال سن دارد یک مکانیک ساکن آلمان است که از طریق اینترنت بر قوم خود حکومت می‌کند.

دیروز و امروز

پریناز ایزدیار، بازیگر تلویزیون و سینما که فیلم ابد و یک روز را بر پرده سینما دارد، با انتشار عکسی از کودکی و امروز خودش نوشت: دیروز و امروز. عجب زود می‌گذره .. اصلا نفهمیدم چطور گذشت!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر