jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۲۱۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حاج علی فراهانی پیرمرد 79 ساله در مقطع متوسطه مشغول به تحصیل است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حاج علی فراهانی پیر مرد جوان دل ملایری در 79 سالگی درمقطع متوسطه اول (کلاس هشتم) در روستای علوی این شهر مشغول تحصیل است.

خواستگاری رمانتیک

آقا داماد که می‌خواست خواستگاری به یادماندنی‌ای داشته باشد، با مشکل مواجه شد.

به گزارش مشرق، مایکل بنکس 27 ساله 600 پا از کوه آتشفشانی «مورو راک» بالا رفت تا در زیبایی‌هایی که از گدازه‌های آتشفشانی به جای مانده بود،از دختر مورد علاقه‌اش با ارتباط ویدئویی خواستگاری کند.

خبر خوب این که آن خانم جواب مثبت داد اما خبر بد این است که این داماد خوشحال و رمانتیک، در بین صخره‌های این کوه گیر کرد و نتوانست راه رفته را باز گردد. در نتیجه با تیم نجات تماس گرفت.

آموزش رانندگی با مازراتی روکش طلا

یک کارآموز در حین آموزش رانندگی با مازراتی گران‌قیمت خود جریمه شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جوانی اهل لندن در حال آموزش رانندگی با مازراتی گران‌قیمت خود جریمه شد.

این پسر 20 ساله در قسمتی از خیابان که طبق قوانین «پارک ممنوع» اعلام شده است، مازراتی طلایی خود را پارک و سپس پلیس راهنمایی و رانندگی هم وی را جریمه کرد.

این کارآموز با اشتراک عکس مازراتی خود در صفحه توئیترش باعث اعلام نظرات گوناگون از طرف کاربران این پیام‌رسان شده است.

پادشاهی که مکانیک است

سیفاس بانساه، ‌پادشاه سرزمین کبی که 67 سال سن دارد یک مکانیک ساکن آلمان است که از طریق اینترنت بر قوم خود حکومت می‌کند.

دیروز و امروز

پریناز ایزدیار، بازیگر تلویزیون و سینما که فیلم ابد و یک روز را بر پرده سینما دارد، با انتشار عکسی از کودکی و امروز خودش نوشت: دیروز و امروز. عجب زود می‌گذره .. اصلا نفهمیدم چطور گذشت!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر