jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۲۱   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فینال بخش لباهنگ برنامه خندوانه پنجشنبه شب گذشته با اجراهای متفاوت از سه شرکت‌کننده راه‌یافته به مرحله پایانی این مسابقه روی آنتن رفت. در این برنامه ارشا اقدسی، امیرعلی نبویان و اشکان خطیبی وارد گود رقابت شده و هر کدام یک آهنگ را لب‌خوانی کردند.

در ابتدا اشکان خطیبی روی صحنه آمد و یکی از آهنگ‌های محسن چاوشی را لب‌خوانی کرد. پس از خطیبی و نمایش پشت صحنه رقبایش، امیرعلی نبویان وارد صحنه شد و به همراه فتومدیایی که پشت سرش نمایش داده می‌شد او نیز گلچینی از چند قطعه محسن چاوشی را اجرا کرد.

در ادامه نوبت به ارشا اقدسی رسید که باز هم با انرژی همیشگی‌اش و بهره بردن از تکنیک‌های شغلی خود یعنی بدلکاری به گونه‌ای همه را غافلگیر کند. اقدسی با یک تیپ متفاوت آهنگ «با من صنما دل یک دله کن» با صدای علی زارعی را لب‌خوانی کرد که با استقبال حاضران در استودیو مواجه شد.

با پایان اجرای اقدسی و نمایش واکنش خطیبی و نبویان در پشت صحنه و اظهارنظراتشان نسبت به نحوه و کیفیت لب‌خوانی او، هر سه شرکت‌کننده روی صحنه آمدند و رامبد جوان با اعلام این که تنها پنج روز برای رای دادن به این هنرمندان فرصت در نظر گرفته شده است، از هر یک از آنها در خصوص تجربه لب‌خوانی پرسید.

اقدسی در واکنش به این پرسش جوان، احساس و ضربان قلبش را هنگام آمدن به روی صحنه با زمانی مقایسه کرد که قرار است با یک چتر از بالای یک ساختمان چند طبقه به پایین بپرد که این قیاس برای چند لحظه سوژه جوان و دو فینالیست دیگر شد!

نبویان هم در پاسخ به پرسش جوان گفت: اعتراف می‌کنم اینجا عجیب‌ترین صحنه‌ای بود که تا به حال در زندگی تجربه‌اش کردم و زمانی که از این برنامه برمی‌گردم درست مثل یک ورزشکاری‌هستم که تمام انرژی‌اش رفته برای مدتی همان طور روی مبل می‌مانم که البته این حسی لذت بخش است.

در ادامه جوان از هر سه فینالیست خواست با بیان یک جمله، مردم را تشویق به رای دادن به خود کنند. در اینجا، نبویان خطاب به بینندگان خندوانه گفت من از دوم شدن متنفرم، یا اولم کنید یا سوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر