jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۶۷۵۵   ۰۸ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شبکه خبری اسکای نیوز در خبری فوری از کشته شدن دو نفر در جریان تیراندازی در یک مرکز نگهداری بی‌خانمان‌ها در شهر سیاتل آمریکا خبر داد.

اسکای نیوز گزارش داد: این تیراندازی سه‌شنبه‌شب به وقت محلی (بامداد چهارشنبه به وقت تهران) روی داد و در جریان آن سه نفر دیگر نیز مجروح شدند. این شبکه خبری افزود: تیراندازی در جنوب شهر سیاتل روی داد و پلیس ضمن بستن خیابان‌های اطراف مرکز نگهداری بی‌خانمان‌ها، به‌دنبال شناسایی مظنون یا مظنونان این حادثه است. هنوز گزارشی از علل و انگیزه‌های احتمالی این تیراندازی منتشر نشده است. شهر سیاتل در ایالت واشنگتن در شمال غرب آمریکا واقع است. شبکه تلویزیونی فرانس 24 نیز دیروز گزارش داد در جریان چند فقره تیراندازی که روز دوشنبه در نقاط مختلف شهر شیکاگو روی داد، پنج نفر کشته و 11 نفر دیگر مجروح شدند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر