jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۶۴۷۱۸   ۲۵ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۳

مدیر مرکز موسیقی بتهون همزمان با ۶۲ سالگی این مجموعه فروش و عرضه محصولات فرهنگی هنری، از تشکیل یک کمپین ویژه برای خرید و هدیه آلبوم موسیقی خبر داد

آلبوم موسیقی هدیه بدهید /  تشکیل یک کمپین موسیقایی

بابک چمن آرا درباره برنامه‌هایی که برای ۶۲ ساله شدن مرکز موسیقی بتهوون در نظر دارند اینگونه توضیح داد: ما هر سال برای سالگرد تاسیس مرکز موسیقی بتهوون برنامه ای را برگزار می کردیم که در این برنامه هنرمندان و اهالی موسیقی گرد هم می آمدند و جشن کوچکی داشتیم، اما امسال تصمیم گرفتیم این اتفاق را با همراهی همکاران صنعت نشر در شکل متفاوت تری برگزار کنیم و به همین منظور همزمان با ۶۲ سالگی مرکز موسیقی بتهوون تا شب یلدا کمپینی را تشکیل دادیم که فرصتی برای خرید آلبوم موسیقی و هدیه آن به افراد مختلف است.

وی ادامه داد: ما در این پروژه از مردم دعوت می کنیم تا هر فردی با مجموعه بتهوون و یا اساسا موسیقی خاطره ای دارد با خرید یک آلبوم موسیقی از فروشگاه های معتبر سراسر کشور و هدیه آن به دوستانش در این حرکت همراه ما باشد. در این کمپین با هدیه دادن حداقل یک آلبوم موسیقی هم می توانیم لذت شنیدن موسیقی را یادآوری کنیم و هم از نشر موسیقی حمایت کنیم.

به گزارش ایسنا ، عضو هیات مدیره مجمع صنفی مدیران موسسات تهیه، تولید و تکثیر آثار موسیقی بیان کرد: در این کمپین که از ٢٥ آذر مصادف با ٦٢ سالگی مرکز موسیقی بتهوون تا ٣٠ آذر مصادف با شب یلدا تشکیل شده است، تمام فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی و سایت های رسمی فروش دیجیتال با ما همراه هستند و امیدوارم ستاره های دنیای سینما، تئاتر، موسیقی، هنرهای تجسمی و و ورزش همان گونه که در کمپین خرید کتاب همراه خوبی برای ناشران بودند در این حرکت نیز ما را همراهی کرده و الگویی برای مخاطبان باشند.

چمن آرا در پایان تصریح کرد: این حرکت علاوه بر جریانی که می تواند به کمک توسعه نشر آثار موسیقایی بیاید می تواند باز هم خاطره و لذت هدیه دادن را که مدتی است کمرنگ شده به ما بازگرداند؛ حرکتی که همه ناشران موسیقی در آن دخیل هستند و می تواند گشایشی در توسعه فروش محصولات فرهنگی مناسب در عرصه موسیقی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها