jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۵۵۸۶۸   ۲۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

اولین تبعات حملات تروریستی

کنسرت «یو 2» در پاریس لغو شد

پس از حملات مرگبار تروریستی جمعه شب در فرانسه U2 کنسرت شنبه خود در این کشور را لغو کرد.

کنسرت «یو 2» در پاریس لغو شد

به گزارش جام جم نوا به نقل از خبرآنلاین، این گروه موسیقی در بیانیه خود اعلام کرد که برگزاری این کنسرت را به زمانی مناسب برای این کار موکول خواهد کرد.

گروه سرشناس ایرلندی در بیانیه‌ای در این باره در وب‌سایت خود آورده است : «ما با بهت و ناباوری شاهد اتفاق‌های پاریس بودیم و دل‌های ما امشب همراه با تمام قربانیان حادثه و خانواده‌های آنان است. از دست رفتن جان انسان‌ها در یک کنسرت موسیقی اثری ویران‌کننده بر ما داشت. ما امیدواریم و دعا می‌کنیم که هواداران ما در پاریس در این حادثه آسیبی ندیده باشند.»

قرار بود که اجرای شنبه شب گروه «U2» از شبکه تلویزیونی «HBO» به صورت مستقیم پخش شود. این شبکه نیز اعلام کرد که به جای پخش این اجرا یک برنامه دیگر از این شبکه پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها