jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۵۱۱۴۹   ۰۸ آبان ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۱

واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز آلبوم «شب خیالی» مهدی مدرس را صادر کرد.

«شب خیالی» مهدی مدرس مجوز گرفت

به گزارش جام جم نوا به نقل از مهر، مهدی مدرس خواننده آلبوم موسیقی «شب خیالی» ضمن بیان اینکه قطعات این آلبوم عمدتا در فضای مجازی پخش خواهد شد، گفت: «شب خیالی» گزیده برخی از کارهایی بوده که از سه سال پیش تهیه شده است و این آلبوم، بیشتر از طریق سایت های مجاز و اینترنت در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

این خواننده پاپ کشور از حضور آهنگساز و تنظیم کننده های مختلف در این آلبوم خبرداد و بیان کرد: برخلاف آلبوم های قبلی ام که آهنگسازی و تنظیم و ملودی، غیر از یک قطعه از کارهای خودم بود در این آلبوم از دیگر دوستان که در کارشان حرفه ای هستند استفاده کرده ام زیرا این کار می تواند از لحاظ شنیداری، متنوع تر باشد و مخاطبان، تفاوت کار را نسبت به آلبوم های دیگر من ببینند.

وی در ادامه گفت: بزودی آلبوم چند رسانه ای (مدیا) از مجموعه ۶ نمآهنگ که قبلا مجوز دریافت کرده اند، وارد بازار خواهم کرد تا مخاطبان راضی تر باشند، زیرا آلبومی که بصورت مدیا منتشر خواهد شد، شامل چند کنسرت، بصورت قطعات تصویری و نمآهنگ خواهد بود.

آلبوم موسیقی «شب خیالی» دارای ۷ قطعه بازی، تسلیم سرنوشت، یه دیوونه، عاشقم، پاییز، شب برفی و دریا بوده و آهنگسازی و تنظیم آن را انوشیروان تقوی، مهدی مدرس، فربد فروغی، شاهین طاهری، معین حبیبی و سید محمد میربستانی انجام داده اند .

اشعار این آلبوم را مهدی مدرس، سایه سبک بار، رامین حسینی، میلاد تهرانی و پریسا شکیب سروده اند .

مجوز این آلبوم ازطرف دفتر موسیقی در حالی صادر شده که در برخی از سایت ها از ممنوع الفعالیت‌ بودن این خواننده پاپ اخباری منتشر شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر