jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۰۵۲۹   ۰۷ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۳

جام جم ورزشی: کمیته استیناف رای خود را درخصوص تقاضای بخشش محمدرضا خانزاده اعلام کرد.

محرومیت خانزاده تعلیق شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در خصوص درخواست محمدرضا خانزاده مبنی بر تعلیق اجرای حکم محرومیت از انجام کلیه فعالیت های مرتبط با فوتبال که به موجب دادنامه شماره 15 مورخ 10 خردادماه 94 کمیته استیناف اعلام شد، وی محکوم به شش ماه محرومیت از فعالیت​های مرتبط با فوتبال گردید که پس از ملاحظه محتویات پرونده و با توجه به ابراز ندامت و احراز تنبیه وی، به استناد ماده 39 آیین نامه اخلاق اجرای سه ماه باقی مانده محرومیت خانزاده به مدت یکسال تعلیق می شود.

در صورتی که خانزاده در مدت تعلیق مرتکب هر یک از تنبیهات مقرر در آیین نامه های انضباطی و اخلاق از ارکان قضایی فدراسیون فوتبال شود، محرومیت وی به اجرا در خواهد آمد.در ضمن این قرار قطعی است.

محمدرضا خانزاده بازیکن فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس به علت اهانت به هواداران در پایان یکی از بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا شش ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شده بود؛ خانزاده در این فصل بازیکن تیم فولاد خوزستان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها