jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۷۴۰۴ ۲۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دو برادر که با ربودن مرد پیمانکار، او را به افغانستان منتقل کرده بودند، با افشای ماجرای آدم‌ربایی تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش جام‌جم، روز گذشته پسر جوانی هراسان با مراجعه به شعبه هفتم دادسرای امور جنایی مدعی شد پدر 50 ساله‌اش پس از ربوده شدن توسط دو نفر به افغانستان منتقل شده است. او در شکایتش به بازپرس پرونده گفت: پدرم پیمانکار بود و اردیبهشت امسال برای بررسی یک پروژه راهسازی به زابل رفت. سه روز قبل پیامکی برایم ارسال کرد که رسول و رستم‌خان او را ربوده و به افغانستان برده و در اتاقی زندانی کرده‌اند.

با اظهارات پسر جوان، سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی با صدور قرار عدم صلاحیت، پرونده را برای رسیدگی به دادسرای شهرستان زابل ارسال کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر