jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۲۸۸۷۶   ۰۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۶

دو ماه پس از آغاز به‌کار نسخه ویژه تجارت اسکایپ که با MS Office Calendar همگام بوده و امکان چت، تماس ویدئویی و پیام‌رسانی گروهی را با بیش از 250 نفر ارائه می‌کند.

تولد نسخه موبایلی بیزینس اسکایپ

این شرکت ویدئو کنفرانس اعلام کرده نسخه موبایل بیزینس اسکایپ از این پس برای اندروید و iOS نیز قابل دسترس خواهد بود.

در رابط کاربری برنامه در نظر گرفته شده برای موبایل، کاربر قادر است به دنبال شماره تماس‌هایی که می‌خواهد بگردد، پیام خصوصی بفرستد و ارسال کند، سراغ مکالمات قدیمی‌تر برود و با وجود قابلیت پخش تمام صفحه راحت‌تر از پیش تماس ویدئویی برقرار کند.

در این برنامه هنوز به‌طور کامل آماده نبوده و اسکایپ در تلاش است از چند شرکت تجاری برای شرکت کردن در آزمایش برنامه موردنظر استفاده کند.

برای استفاده از این برنامه که پایان امسال عرضه خواهد شد، کاربران باید ابتدا Lync 2013 را نصب و سپس از اسکایپ استفاده کنند.

کلیک (ضمیمه یکشنبه - روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر