jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۷۵ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

علی لدنی، تهیه‌کننده سریال تاریخی «معمای شاه» از بیشتر شدن قسمت‌های این سریال خبر داد و گفت: در ابتدا قرار بود معمای شاه در 50 قسمت ساخته شود، اما بتازگی اعلام کردند که تعداد قسمت‌ها را افزایش دهیم و آن را به 80 قسمت برسانیم؛ البته احتمال این‌که تعداد قسمت‌های سریال به صد قسمت هم برسد، وجود دارد.

لدنی به ایسنا گفت: گروه سازنده معمای شاه همچنان در شهرک سینمایی غزالی مشغول تصویربرداری هستند و تاکنون بیش از 75 درصد از کل کار ضبط شده است. گروه سازنده اکنون مشغول ضبط سکانس‌های مربوط به سال 1317 تا 1338 هستند و فکر می‌کنم تا یک سال دیگر کار تصویربرداریمان طول بکشد. در حال حاضر گروه سازنده به شکل فشرده و شبانه‌روزی مشغول به کار هستند و هیچ تعطیلی در روند کار نداریم، حتی عید سعید فطر هم گروه سازنده کار را تعطیل نکردند.

لوکیشن بعدی سریال «معمای شاه»، شهر قم خواهد بود که فکر می‌کنم مهرماه به این شهر سفر کنیم. همچنین یک بخش خارجی در داستان داریم که به احتمال زیاد به پاریس برویم. خودمان اواسط پاییز یا اوایل زمستان را برای سفر خارجی در نظر گرفته‌ایم.

محمدرضا شریفی‌نیا، نرگس محمدی، گوهر خیراندیش، جمشید مشایخی، یوسف صیادی و امیریل ارجمند از بازیگرانی هستند که اکنون مقابل دوربین محمدرضا ورزی ایفای نقش می‌کنند. ممکن است تا پایان تصویربرداری طی یک سال آینده بازیگران دیگری هم به کار اضافه شوند.

معمای شاه در ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی در حال ساخت است. این سریال داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ به تصویر می‌کشد. در معمای شاه، ۱۶۰۰ بازیگر حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر