jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۶۲ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این‌که اولین پرواز رفت زائران حج یکم شهریورماه و آخرین پرواز برگشت ۲۶ مهر است، گفت: از دهم مردادماه روادید زائران ایرانی تمتع ۹۴ صادر می‌شود.

به گزارش فارس، سعید اوحدی افزود: جمع‌آوری گذرنامه‌ها از 20 تیر ماه آغاز شده و تا دهم مردادماه پایان می‌یابد و کاروان‌ها و دفاتر حج و زیارت استان‌ها فرصت یک ماهه برای تحویل گذرنامه‌ها بر اساس برنامه‌ریزی‌ها دارند. وی ادامه داد: قرار است نیمی از گذرنامه‌ها به سفارت عربستان در تهران و نیمی دیگر به کنسولگری مشهد برای اخذ روادید ارجاع شود.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به این‌که در تمتع امسال، 64 هزار نفر در قالب زائران و عوامل اجرایی به سرزمین وحی اعزام می‌شوند، یادآور شد: 14 مرداد، همایش بزرگ مدیران و دست اندرکاران حج تمتع در شهر مقدس قم برگزار می‌شود تا آخرین اطلاع‌رسانی درباره حج تمتع انجام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر