jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۵۳۵ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

پر عقاب ریخت! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سی ام تیر ماه را اینجا ببینید.

پر عقاب ریخت! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، شکست استقلال در بازی تدارکاتی و گل چیپی که مهدی رحمتی خورد، ممنوعیت برخی از تیم های بدهکار لیگ برتری همچون استقلال و پرسپولیس از حضور در نقل و اننتقالات، امضای قرارداد نکونام با سایپا، کاپیتانی هادی نوروزی در پرسپولیس، سالگرد خداحافظی علی کریمی از فوتبال، انتقاد حسن روشن از استقلال و ... عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی امروز هستند که در ادامه با هم آنها را می بینیم:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر