jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۷۰ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مردی که قصد داشت محموله 4 تن و 500 کیلوگرمی تریاک و هروئین را از محور شهرستان یزد به پایتخت منتقل کند، ناکام ماند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس یزد، فرمانده انتظامی استان یزد در این باره گفت: روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران اداره مبارزه با موادمخدر استان اطلاع یافتند فردی محموله‌ای از موادمخدر را در خودرویش جاسازی کرده و قرار است از طریق یکی از محورهای مواصلاتی به شهر یزد به تهران منتقل کند.

سردار ایرج کاکاوند خاطرنشان کرد: ماموران شامگاه یکشنبه با زیرنظر گرفتن این خودرو، آن را متوقف کردند. با دستگیری راننده، ماموران خودرو را بازرسی و4 تن تریاک که در گالن‌های 20 لیتری جاسازی شده بود همراه 500 کیلو هروئین کشف کردند.

متهم بازداشت شده به اداره پلیس منتقل شد و در بازجویی اعتراف کرد این محموله را از شرق کشور تحویل گرفته و در حال انتقال آن به تهران بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر