jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۲۰۴ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

درگیری قدیمی دو با جناق با قتل یکی از آنها پایان یافت.

به گزارش جام‌جم، ظهر 22 تیر امسال ماموران پلیس شهرستان سبزوار در جریان کشف جسد مردی در یک مرغداری در حاشیه شهر قرار گرفته و پیگیری پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

ماموران با حضور در محل قتل متوجه شدند مرد 31 ساله با ضربه چاقو و شلیک گلوله تفنگ شکاری به قتل رسیده است. ماموران پلیس سبزوار با تکمیل تحقیقات، دریافتند قتل این مرد یک جنایت خانوادگی است و قاتل فراری، باجناق مقتول است. مقتول با باجناق خود اختلاف قدیمی داشت و آنها آخرین بار با هم دیده شده بودند.

پلیس با شناسایی عامل جنایت، او را دستگیر کرد. مرد 45 ساله در بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و گفت: از مدت‌ها قبل با باجناق خود مشکل داشتم. چند روز بود این اختلافات شدت گرفته بود تا این‌که دیگر طاقتم تمام شد و تصمیم گرفتم او را بکشم. وی درباره نحوه قتل باجناقش گفت: او را به یک مرغداری در اطراف شهر بردم و در آنجا با هم بحث کردیم. درگیری‌ها بالا گرفت و من هم کنترل خود را از دست دادم و ابتدا با چاقو ضربه‌ای به او زدم و بعد با سلاح شکاری به سمتش شلیک کردم.

متهم پس از اعتراف به این جنایت با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر