jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۸۲ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مرد تبهکار که رکورد دار سابقه کیفری است، به اتهام تهدید مرد مغازه‌داری دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، 19 تیر امسال مردی با مراجعه به ماموران، از دستبرد سارقی سابقه‌دار به مغازه‌اش خبر داد. این مرد در شکایتش گفت: امروز مردی با حمله به مغازه ام شیشه‌های ویترین را شکست و با تهدید چاقو پول‌های موجود در دخل مغازه را سرقت کرد.پس از این شکایت، ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و با اطلاعاتی که شاکی از سارق مغازه‌اش ارائه کرد، توانستند هویت او را شناسایی کنند. نقی 38 ساله از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار بود که چندبار توسط پلیس دستگیر شده بود.رئیس پلیس مشهد در این باره گفت: ماموران در بررسی‌های خود متوجه شدند، متهم در بیابان‌های اطراف مشهد برای خود مخفیگاهی ساخته و معتادان را در آنجا پناه داده است.سرهنگ حجت نیکمرام با اشاره به دستگیری متهم در مخفیگاهش گفت: متهم پیش از این 66 بار از سوی پلیس دستگیر و روانه زندان شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر