jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۵۷۵۱ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

بتدریج شاهد گسترده شدن آسمان ابری در کشورمان هستیم. اگرچه بسیاری از این ابرها بارشی ندارند، اما در ارتفاع‌های سر به فلک کشیده البرز و زاگرس، شاهد بارش‌هایی خواهیم بود.

دیروز: در مناطقی از شمال، ارتفاع‌های البرز و زاگرس بارش‌های موقتی رخ داد.

امروز: همچنان در ارتفاع‌های البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش‌های موقتی، همراه با آذرخش و وزش باد رخ می‌دهد. در برخی مناطق جنوبی سیستان و شرق هرمزگان هم به‌خاطر نفوذ رطوبت اقیانوس هند شاهد بارش‌هایی خواهیم بود.

فردا: بارش‌ها گسترده‌تر شده و سواحل دریای خزر و مناطق گسترده‌تری از زاگرس مرکزی و جنوبی را فرا می‌گیرد.

آینده‌نگری: به‌طور کلی این هفته بارش‌ها گسترده‌تر خواهد شد و در مناطقی از شمال، جنوب و جنوب شرق بارش‌های موقتی را شاهدیم.

احسان مرادی / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر