jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۴۵۱۷ ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۵

سحر قریشی هم از بازیگران جوان سینما وتلویزیون ماست که در آثار مختلفی هم نقش‌آفرینی کرده است.

فکر می‌کنند ما خیلی ثروتمندیم

او به‌تازگی درباره پشت صحنه بازیگری درایران به «زندگی ایده‌آل» گفته است: چند وقت پیش عروسی پسرخاله‌ام بود و من نتوانستم به آن جشن بروم. در این نوع مجالس همیشه با لباس‌های پوشیده و ساده حاضر می‌شوم، ولی با تمام این تفاسیر باز هم عکس می‌اندازند و کافی است این عکس در فضای مجازی منتشر شود که برای من مشکلات زیادی به همراه دارد. به همین خاطر ترجیح می‌دهم شرکت نکنم تا مساله‌ای هم نداشته باشم. خانواده‌ام این موضوع را درک کرده‌اند ولی برخی اقوام با تمام توضیحاتی که به آنها از طرف خود و خانواده‌ام داده می‌شود قانع نمی‌شوند. متاسفانه نگاه برخی افراد جامعه ما به قشر هنرمند یک نگاه منفی و بدبین است؛ این‌ که ما خیلی ثروتمند هستیم و زندگی سالمی نداریم! من به همراه چند نفر از دوستان به مکه مشرف شده‌ایم و آنجا توسط برخی هموطنان خودم مورد فحاشی قرار گرفتیم. ما هم مانند بقیه افراد این جامعه برای پولی که دریافت می‌کنیم زحمت می‌کشیم. برخی خیلی راحت به خودشان اجازه می‌دهند بدترین حرف‌ها و تهمت‌ها را در فضای مجازی عنوان کنند. این دوستان وقتی در شرایط ما قرار بگیرند مطمئن هستم نمی‌توانند حتی یک روز را تحمل کنند؛ مصداق این است که آواز دهل شنیدن از دور خوش است.

قاب کوچک (ضمیمه شنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمود
-
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
آفرین به شما وشخصیت شماوباقبول زیارت خانه خدا وحاج خانمی شما/انشاالله موفقتر ازروزهای قبل باشید / برایتان خوشبختی آرزو میكنم .//
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر