jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۵۶۴   ۰۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۳

جام جم ورزشی: فدراسیون فوتبال اسپانیا از فیفا به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد.

شکایت اسپانیا از فیفا

به گزارش جام جم ورزشی ، برگزاری جام جهانی 2022 قطر در فصل زمستان خسارت هنگفتی به لیگ های معتبر فوتبال اروپا همچون اسپانیا می زند. آنها بابت برگزاری جام جهانی در فصل زمستان خسارتی چند صد میلیون دلاری متحمل خواهند شد و به همین دلیل از فیفا به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده اند.

به گزارش ساکرنت ، بر اساس این گزارش کشورهای آلمان ، ایتالیا وانگلیس نیز بابت برگزاری جام جهانی 2022 در فصل زمستان بسیار ناراضی هستند اما هنوز اعتراض خود را به طور رسمی به دادگاه عالی ورزش ارائه نداده اند اما روسای فدراسیون این کشورها اعلام کرده اند که حامی اسپانیایی ها در راه شکایت از فیفا خواهند بود.

جام جهانی 2022 قطر به دلیل شرایط بسیار بد آب و هوایی و دمای بسیار بالای هوا به زمستان موکول شده است. اگر چنین اتفاقی بیفتد برای نخستین بار در تاریخ فوتبال است که جام جهانی فوتبال در فصلی به غیر از تابستان برگزار می شود. علاوه بر کشورهای اروپایی بسیاری دیگر از کشورهای آمریکای لاتین و آسیا نیز با برگزاری جام جهانی در زمستان مخالف هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها