jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۵۶۴   ۰۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۳

جام جم ورزشی: فدراسیون فوتبال اسپانیا از فیفا به دادگاه عالی ورزش شکایت کرد.

شکایت اسپانیا از فیفا

به گزارش جام جم ورزشی ، برگزاری جام جهانی 2022 قطر در فصل زمستان خسارت هنگفتی به لیگ های معتبر فوتبال اروپا همچون اسپانیا می زند. آنها بابت برگزاری جام جهانی در فصل زمستان خسارتی چند صد میلیون دلاری متحمل خواهند شد و به همین دلیل از فیفا به دادگاه عالی ورزش شکایت کرده اند.

به گزارش ساکرنت ، بر اساس این گزارش کشورهای آلمان ، ایتالیا وانگلیس نیز بابت برگزاری جام جهانی 2022 در فصل زمستان بسیار ناراضی هستند اما هنوز اعتراض خود را به طور رسمی به دادگاه عالی ورزش ارائه نداده اند اما روسای فدراسیون این کشورها اعلام کرده اند که حامی اسپانیایی ها در راه شکایت از فیفا خواهند بود.

جام جهانی 2022 قطر به دلیل شرایط بسیار بد آب و هوایی و دمای بسیار بالای هوا به زمستان موکول شده است. اگر چنین اتفاقی بیفتد برای نخستین بار در تاریخ فوتبال است که جام جهانی فوتبال در فصلی به غیر از تابستان برگزار می شود. علاوه بر کشورهای اروپایی بسیاری دیگر از کشورهای آمریکای لاتین و آسیا نیز با برگزاری جام جهانی در زمستان مخالف هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر