jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۰۲۳۸   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۱

جام جم ورزشی: تیم محبوب شهر پارمای ایتالیا به احتمال فراوان تا فردا به دلیل ورشکستگی کامل به دسته سوم فوتبال ایتالیا سقوط می کند.

سرنوشت تلخ یک تیم محبوب

به گزارش جام جم ورزشی ، پارما در یک صورت می تواند از ورشکستگی کامل و فرار از سقوط به سری D(دسته سوم) فوتبال ایتالیا فرار کند و آن هم اینکه یک خریدار پیدا کند. این تیم به دلیل بدهی های فراوان در آستانه ورشکستگی کامل قرار دارد و باید هر چه سریع تر راهی برای فرار پیدا کند در غیر اینصورت این تیم محبوب به سرنوشت تلخی دچار خواهد شد.

تاکنون شخصی به نام «موگل جوزپه کورادو» و میک پایاتزا، یکی از چهره‌های اسطوره‌ای بیسبال ایتالیا برای خرید پارما علاقه نشان داده‌اند.

در صورتی که تا زمان مقرر اتفاقی رخ ندهد، دادگاه رأسا درباره آینده پارما تصمیم می‌گیرد.

به گزارش اسکای اسپورت قهرمان سابق جام یوفا برای بازی در فصل آینده سریB نیازمند رفع بدهی 22.6 میلیون یورویی است و خریداران باید تا قبل از دعصر دوشنبه، قول مکتوب پرداخت بدهی را بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر