jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۳۲۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۱

جام جم ورزشی: زلاتان ابراهیموویچ اکنون کمی با احتیاط تر درباره ادامه ماندنش در پاری سن ژرمن صحبت می کند.

نظر زلاتان عوض شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، پس به وجود آمدن شایعات فراوان پیرامون جدایی زلاتان ابراهیموویچ سوئدی از پاری سن ژرمن این بازیکن اعلام کرد که نمی خواهد پاریس را ترک کند چون پیش از هر چیزی خانواده اش در شهر پاریس راحت هستند. او به خبرنگاران گفت: « هنوز یک سال از قرارداد من باقی مانده است. من به پی اس جی تعلق دارم. من ‏برنامه دیگری ندارم؛ از امروز تا فردا خیلی چیزها می تواند تغییر کند. ‏» این جمله آخر زلاتان نشان می دهد او به احتمال جدایی هم فکر می کند. زلاتان در پاری سن ژرمن خوب گل می زند، خوب پول می گیرد و از همه مهم تر اینکه در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد بنابراین دلیلی برای جدایی وجود ندارد اما جاه طلبی های این سوئدی ممکن است وی را برای همیشه از جمع پاریسی ها جدا کند.

منبع: سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر