jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۰۶۸۱۱   ۲۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

لیونل مسی، ستاره تیم آرژانتین از آمادگی بالای خود برای حضور در کوپا آمه‌ریکا گفت. ستاره آرژانتینی بارسا که بتازگی همراه خاویر ماسکرانو به اردوی تیم ملی آرژانتین در شیلی پیوسته است، با تاکید بر این که با آمادگی بالاتری نسبت به جام جهانی سال گذشته راهی مسابقات کوپا آمه‌ریکا شده است، گفت: این جام از اهمیت بالایی برای ما و دیگر کشورهای مدعی در قاره آمریکا برخوردار است و من دوست دارد در نهایت جام قهرمانی را با تیم ملی آرژانتین بالای سر ببرم.

مسی که در آستانه 28 سالگی است و 97 بازی ملی در کارنامه دارد، طی ده سال بازی در تیم ملی آرژانتین هیچ گاه با این تیم فاتح جام قهرمانی نشده است. مسی با اشاره به این طلسم افزود: باید بگویم کسب قهرمانی با آرژانتین برای من یک رویاست و به من انگیزه می‌دهد تا در رقابت‌های کوپا بهترین عملکرد را داشته باشم.

بهترین عناوینی که مسی با تیم ملی آرژانتین به دست آورده است نایب قهرمانی جام جهانی برزیل و نایب قهرمانی در کوپا آمه‌ریکا 2007 بود. او در کوپا آمه‌ریکا 2007 به عنوان بهترین بازیکن جوان این جام نیز شناخته شد. البته مسی یک بار همراه تیم المپیک آرژانتین قهرمان المپیک 2008 پکن شد و این تنها قهرمانی این تیم با پیراهن تیم ملی کشورش به شمار می‌رود.

تیم ملی آرژانتین که در گروه دوم مسابقات قرار دارد، اولین بازی خود را 23 خرداد مقابل پاراگوئه در استادیوم لاپورتادا دلا سرنا انجام می‌دهد. گزارش کاملی از رقابت‌های کوپا آمریکا در صفحه 13 روزنامه امروز آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر