jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۰۵۷۶۱   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس پلیس فتای استان فارس از دستگیری زنی خبر داد که با دسترسی غیرمجاز به تصاویر دوست قدیمی خود و انتشار آن در شبکه‌های اجتماعی باعث هتک حیثیت وی شده بود.

به گزارش فارس، سیدموسی حسینی در این باره گفت: ماجرا از آنجا آغاز می‌شود که متهم پرونده یک روز به خانه یکی از دوستان قدیمی خود رفته و با وارد شدن به اتاق‌خوابش در یک فرصت مناسب تصاویر شخصی وی را به سرقت برده و به علت حسادتی که به این خانواده داشته است، این تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد.

وی ادامه داد: این خانواده که از این موضوع اطلاع نداشتند با دیدن این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی شوکه شده و اقدام به شکایت برای مشخص شدن موضوع می‌کنند. متهم در ابتدا منکر هرگونه عمل مجرمانه‌ای می‌شود اما در ادامه با دیدن مستندات به بزه انتسابی خود اقرار کرده و انگیزه خود را انتقام‌گیری به دلیل حسادت عنوان کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر