jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۰۵۲۷۰   ۱۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

کامیون پس از برخورد با چند دستگاه خودرو در آوج چهار کشته وشش مجروح برجای گذاشت .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین در این باره گفت: در این حادثه که شامگاه جمعه رخ داد، یک دستگاه کامیون حامل بار هندوانه با توجه به نقص مهندسی در شیب ورودی به شهر، پس از برخورد با یک تانکر حامل گاز، با هفت دستگاه خودروی دیگر برخورد کرد.

سرهنگ محمدرضا محمدی افزود: این خودرو‌ها شامل دو دستگاه تندر 90، تانکر حامل گاز، خودروی نیروی انتظامی، یک دستگاه وانت، دو دستگاه پراید و یک دستگاه پژو بود که کامیون پس از برخورد با آنها و طی مسافت 800 متری متوقف شد.مدیر مرکز کنترل عملیات بحران دانشگاه علوم پزشکی قزوین هم در این باره گفت: در این حادثه چهار نفر کشته شدند.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر