jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۱۸۷۲   ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۴

جام جم ورزشی: هافبک جدا شده رئال مادرید شاید به زودی به قهرمان ایتالیا بپیوندد.

خدیرا ، پیش به سوی یوونتوس

به گزارش جام جم ورزشی ، خدیرا که در فصل جاری یک نیمکت نشین محض در رئال مادرید بود بالاخره از این تیم جدا شد. برخی از منابع خبری از پیوستن قطعی او به شالکه آلمان خبر داده بودند اما گویا یک مقصد دیگر هم می توان برای او متصور بود. بر اساس گزارش ها این بازیکن آلمانی مورد توجه قهرمان سری آ ایتالیا یعنی یوونتوس قرار گرفته است.
این باشگاه اعلام کرد حاضر است تا 5 میلیون یورو در سال به خدیرا دستمزد پرداخت کند و قراردادی را تا سال 2019 با این بازیکن آلمانی امضا کند. خدیرا که سال 2010 از اشتوتگارت به رئال مادرید پیوست، در فصل جاری جایی در تفکرات کارلو آنچلوتی نداشت و در این تیم دچار حس ناامیدی شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر