jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۱۸۷۲   ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۴

جام جم ورزشی: هافبک جدا شده رئال مادرید شاید به زودی به قهرمان ایتالیا بپیوندد.

خدیرا ، پیش به سوی یوونتوس

به گزارش جام جم ورزشی ، خدیرا که در فصل جاری یک نیمکت نشین محض در رئال مادرید بود بالاخره از این تیم جدا شد. برخی از منابع خبری از پیوستن قطعی او به شالکه آلمان خبر داده بودند اما گویا یک مقصد دیگر هم می توان برای او متصور بود. بر اساس گزارش ها این بازیکن آلمانی مورد توجه قهرمان سری آ ایتالیا یعنی یوونتوس قرار گرفته است.
این باشگاه اعلام کرد حاضر است تا 5 میلیون یورو در سال به خدیرا دستمزد پرداخت کند و قراردادی را تا سال 2019 با این بازیکن آلمانی امضا کند. خدیرا که سال 2010 از اشتوتگارت به رئال مادرید پیوست، در فصل جاری جایی در تفکرات کارلو آنچلوتی نداشت و در این تیم دچار حس ناامیدی شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها