jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۹۷۷۹۳   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اجاق گاز جزء لاینفک هر آشپزخانه‌ای از گذشته تا به امروز بوده است و شکل‌های مختلفی را در گذر زمان به خود گرفته است. لذا اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید مطلب زیر راهنمای خوبی برای شما خواهد بود:

تعداد شعله اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز بسته به ابعاد آشپزخانه و تعداد افراد خانواده باید در انتخاب تعداد شعله اجاق گاز دقت کرد. برای خانواده‌های پرجمعیت اجاق گاز پنج یا شش شعله و برای خانواده‌های کم‌جمعیت اجاق گاز دو یا سه شعله پیشنهاد می‌شود.

نکات ایمنی اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز علاوه بر شکل ظاهری باید به ایمنی اجاق گاز بسیار اهمیت داد. اجاق گازهای مجهز به ترموکوپل و فندک از امنیت بالاتری برخوردارند.

کیفیت اجاق گاز: از آنجا که اجاق گاز یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در منازل است بهتر است در انتخاب آن بسیار دقت شود، قبل از خرید در مورد برند اجاق گاز مورد نظر تحقیق و اجاق گازی با کیفیت بالا خریداری کنید تا درآینده مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات نباشید.

گارانتی و خدمات پس از فروش: بهتر است اجاق گازی خریداری کنیم که گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد، نکته مهم این است که پس از خرید اجاق گاز نصب و راه‌اندازی آن را بر عهده شرکت مربوط قرار دهید. در غیر این صورت اجاق گازتان از گارانتی خارج می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها