jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۹۷۷۹۳ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اجاق گاز جزء لاینفک هر آشپزخانه‌ای از گذشته تا به امروز بوده است و شکل‌های مختلفی را در گذر زمان به خود گرفته است. لذا اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید مطلب زیر راهنمای خوبی برای شما خواهد بود:

تعداد شعله اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز بسته به ابعاد آشپزخانه و تعداد افراد خانواده باید در انتخاب تعداد شعله اجاق گاز دقت کرد. برای خانواده‌های پرجمعیت اجاق گاز پنج یا شش شعله و برای خانواده‌های کم‌جمعیت اجاق گاز دو یا سه شعله پیشنهاد می‌شود.

نکات ایمنی اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز علاوه بر شکل ظاهری باید به ایمنی اجاق گاز بسیار اهمیت داد. اجاق گازهای مجهز به ترموکوپل و فندک از امنیت بالاتری برخوردارند.

کیفیت اجاق گاز: از آنجا که اجاق گاز یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در منازل است بهتر است در انتخاب آن بسیار دقت شود، قبل از خرید در مورد برند اجاق گاز مورد نظر تحقیق و اجاق گازی با کیفیت بالا خریداری کنید تا درآینده مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات نباشید.

گارانتی و خدمات پس از فروش: بهتر است اجاق گازی خریداری کنیم که گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد، نکته مهم این است که پس از خرید اجاق گاز نصب و راه‌اندازی آن را بر عهده شرکت مربوط قرار دهید. در غیر این صورت اجاق گازتان از گارانتی خارج می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر