jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۹۷۷۹۳   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اجاق گاز جزء لاینفک هر آشپزخانه‌ای از گذشته تا به امروز بوده است و شکل‌های مختلفی را در گذر زمان به خود گرفته است. لذا اگر خواهان خرید اجاق گاز هستید مطلب زیر راهنمای خوبی برای شما خواهد بود:

تعداد شعله اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز بسته به ابعاد آشپزخانه و تعداد افراد خانواده باید در انتخاب تعداد شعله اجاق گاز دقت کرد. برای خانواده‌های پرجمعیت اجاق گاز پنج یا شش شعله و برای خانواده‌های کم‌جمعیت اجاق گاز دو یا سه شعله پیشنهاد می‌شود.

نکات ایمنی اجاق گاز: در انتخاب اجاق گاز علاوه بر شکل ظاهری باید به ایمنی اجاق گاز بسیار اهمیت داد. اجاق گازهای مجهز به ترموکوپل و فندک از امنیت بالاتری برخوردارند.

کیفیت اجاق گاز: از آنجا که اجاق گاز یکی از وسایل بسیار پرکاربرد در منازل است بهتر است در انتخاب آن بسیار دقت شود، قبل از خرید در مورد برند اجاق گاز مورد نظر تحقیق و اجاق گازی با کیفیت بالا خریداری کنید تا درآینده مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات نباشید.

گارانتی و خدمات پس از فروش: بهتر است اجاق گازی خریداری کنیم که گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد، نکته مهم این است که پس از خرید اجاق گاز نصب و راه‌اندازی آن را بر عهده شرکت مربوط قرار دهید. در غیر این صورت اجاق گازتان از گارانتی خارج می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر