jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۷۹۶۱۶۵ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

دنیس: قهرمان اصلی ماجرا‌ها یک پسر 10 ساله دردسرساز و شیطان است که اکثرا شیطنت‌هایی که برای سرگرم شدن انجام می‌دهد منجر به مصیبت‌های بزرگ می‌شود. این خرابکاری‌های دنیس موجب شد که او دشمنان زیادی چون والتر، کلنل و سرگرد اسلیپر داشته باشد. دنیس تحمل پیروی از قوانین و دستورات را ندارد. او موهای مشکی سیخ‌سیخی دارد و همیشه یک بلوز راه‌راه قرمز و مشکی بر تن و یک اسلحه مخصوص مثل تفنگ آبپاش همراه دارد.

ناشا: سگ مو سیخ سیخی دنیس است که علاقه زیادی به گاز گرفتن دارد. او همیشه شریک خرابکاری‌های دنیس است و فقط هنگامی که دنیس مدرسه است از او جدا می‌شود. او دندان‌های بسیار قدرتمندی دارد که قادر به جویدن هر چیزی است.

مامان و بابای دنیس: پدر دنیس یک کارمند دفتری است که همیشه از دست خرابکاری‌های او در استرس است، اما مادر دنیس به نظر می‌رسد که تحمل بیشتری در برابر دنیس دارد و گاهی خودش هم کار‌های احمقانه‌ای مشابه کارهای دنیس انجام می‌دهد.

مادربزرگ دنیس: با وجود 80 سال سن روحیه جوانی دارد و بیشتر از بقیه افراد دنیس را درک می‌کند چون در دوران کودکی رفتار‌های مشابه دنیس داشته است.

کرلی و پای فیس: دو تا از بهترین دوستان دنیس هستند که همیشه او را در شیطنت‌ها و مردم‌آزاری‌هایش همراهی می‌کنند.

سرجوخه اسلیپر: پلیس محلی که همیشه درصدد دستگیری دنیس و دوستانش است. او کمی گیج و منگ به نظر می‌رسد.

والتر نازک نارنجی: او نقطه مقابل دنیس و پسر همسایه بغلی است و علاقه‌مند به کار‌های بی‌خطر و چیز‌های بی‌مزه‌ای مثل گل‌هاست. او معمولا سوژه آزار و اذیت دنیس است؛ ولی در بعضی مواقع هم نوبت اوست که به دنیس بخندد. دوست صمیمی والتر ماتیلداست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر