jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۹۲۲۸۰   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۰

جام جم نوا: چند وقتی است خبرهایی مبنی بر حمایت هنرمندان از کودکان نقص ایمنی و حضورشان در بیمارستان دکتر قریب به گوش می‌رسد، انجمن حامیان بیماران نقص ایمنی این روز‌ها شاهد حضور هرچه بیشتر و پررنگ‌تر هنرمندان هستند.

هنرمندان 9 اردیبهشت گردهم می‌آیند

پس از حضور عده‌ای از شخصیت‌های مطرح سینما و تلویزیون این بار نوبت به حضور متفاوت مهدی مقدم به عنوان شخصیتی از موسیقی رسید.

مهدی مقدم علاوه بر فعالیت‌هایی که این روز‌ها در صفحات مربوط به خود انجام می‌دهد در حال ساخت یک ویدئوی ویژه برای حمایت از کودکان این نوع بیماری خاص است، ضمن اینکه مراسمی در نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ ساعت ۴ عصر در مرکز طبی کودکان واقع در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بعد از بیمارستان امام خمینی؛ با حضور هنرمندان برای حمایت از این انجمن صورت می‌گیرد.

با بیان اینکه مهدی مقدم با قرار دادن متنی تمام طرفداران و مخاطبان فهیم موسیقی را دعوت به حمایت از این بیماران کرده است.

در این متن آمده:
سلام به همه شما دوستان و خیرین عزیز. ٩ اردیبهشت آخرین روز از هفته جهانی بیماری نقص ایمنی در مرکز طبی کودکان واقع در بیمارستان دکتر قریب رو فراموش نکنید. چشم خیلی از این عزیزان بعد از خدای بزرگ به کمکهای مالی شماست. این بیماری ژنتیکی بوده و حدود ۵٠ سال می‌شه که شناسایی شده اما متاسفانه خیلی از خانواده‌ها از اون بی اطلاع هستند. بیماری که در صورت سریع شناسایی شدنش قابل درمان می‌شه. هزینه هر کودک در سال ۴٠ میلیون تومان به غیر از مسائل جانبیش می‌شه، در صورتی که خیلی از این خانواده‌ها حتی شاید پول ایاب و ذهاب از شهرستان‌ها و شهرهاشونو به این مرکز نداشته باشند. کادر زحمتکش بیمارستان تا حد توانش پذیرای این دوستان هست اما همه می‌دونیم یک دست صدا و قدرتی نداره. (هنرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

سلمان؛ نقطه‌ عطف سریال‌ سازی

پس از یک دهه وقفه، خوشبختانه در دوره اخیر ریاست محترم سازمان صداوسیما، گره از کار ساخت دو پروژه الف ویژه که سال‌ها گرفتار مشکلات و موانعی بودند باز شد و کلید خوردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها