jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۷۷۷۶۶۱   ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۴:۰۷

جام جم ورزشی: دختری که در رقابت های آسیایی 2010 گوانگجو با کسب مدال نقره تکواندوی بانوان نام خود را بر زبان ها انداخت اکنون کجاست؟

راحله آسمانی کجاست؟

به گزارش جام جم ورزشی ، او که پس از آن رقابت ها 500 سکه تمام بهار آزادی پاداش گرفت همیشه در مصاحبه هایش می گفت که می خواهد سهمیه المپیک را بگیرد و قهرمان آسیا هم بشود اما خودش سرنوشت دیگری برای خودش تعیین کرد. بیش از یک سال از قبول تابعیت بلژیک از سوی راحله آسمانی می گذرد. او که از تیم ملی تکواندوی ایران گذشت تا برای کسب درآمد بیشتر و تابعیت یک کشور اروپایی به آن سوی مرزها برود اکنون کجاست و چه می کند؟ یکی از هم تیمی های سابق آسمانی که نمی خواهد نامش فاش شود می گوید راحله در اصل تصمیم اشتباهی برای قبول تابعیت بلژیکی نگرفت اما کار اشتباه او این بود که حجاب خود را برداشت. او با این کار به اعتبار خود خدشه وارد آورد. این ملی پوش تکواندوی ایرانی می افزاید : اگر به من هم پیشنهاد تابعیت یک کشور خارجی را بدهند قبول می کنند البته هرگز راضی نمی شود بدون حجابم بازی کنم.

به هر حال طبق آخرین اخبار آسمانی همچنان در بلژیک به سرمی برد و به تمرینات و مسابقه های خود ادامه می دهد. او در این مدت هر چند وقت یکبار به ایران آمده و با خانواده اش ملاقات می کند. راحله آسمانی نیز از آن دست ورزشکارانی بود که پس از پایان رقابت های آسیایی گوانگجو انتظار داشت طبق وعده ها به او یک باب خانه بدهند اما چنین نشد و فقط به طلایی ها آن هم با شرط متاهل بودن خانه تعلق گرفت. هم تیمی سابق آسمانی می گوید راحله با هر پنج ماه بازی کردن در بلژیک می تواند یک خانه در ایران بخرد! البته کار آسمانی به هیچ عنوان تایید شده نیست اما ای کاش مسئولان به امثال آسمانی بیشتر بها می دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ازاد
Netherlands
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
وطن پرستی با پول فراهم نمیشود با فرهنگ سازی فراهم میشود.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها