jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۵۶۷۱   ۱۰ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۲

جام جم ورزشی: خیلی جالب است که دو چهره محبوب و مشهور فوتبال و سینما ارتباط صمیمانه ای با یکدیگر داشته باشند.

دایی و گلزار در گذر زمان +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، علی دایی و محمدرضا گلزار از سال 82 یعنی از 11 سال پیش با یکدیگر دوست هستند. ارتباط دوستانه آنها از یک اکران خصوصی شروع شد که گلزار برای نخستین بار دایی را آنجا دید. این دو به دوستی خود در سال های گذشته ادامه دادند و حتی در برخی از مهمانی های یکدیگر حضور داشتند. دایی و گلزار در این سال ها بارها در کنار یکدیگر ایستاده اند و با هم عکس یادگاری انداخته اند. عکس سمت چپی در سال 83 گرفته شده و عکس سمت راستی مربوط به همین چند روز پیش است. گذر زمان تغییرات محسوسی را در چهره هر دو به وجود آورده است:

(عکس از بانک ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر