jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۶۳۹   ۰۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

گنجی در دهان اژدها +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز چهارم اسفند ماه را اینجا ببینید.

گنجی در دهان اژدها +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، مرتضی پورعلی گنجی به تیم تیانجین چین پیوست. البته این انتقال تا حدودی غیر منتظره به نظر می رسید اما به هر حال پدیده تیم ملی هم لژیونر شد. روزنامه ایران ورزشی در اینباره تیتر می زند «گنجی در دهان اژدها». روزنامه نود در حاشیه جام جهانی هنرمندان رضا عطاران را تیتر نخست خود کرده و روزنامه استقلال از زبان کرار تیتر زده که :«بدون اجازه نرفتم». این تیتر اشاره به سفر دوباره او به عراق دارد. خداداد عزیزی هم در گفت و گو با روزنامه گل گفته که قطبی به خاطر پول به ایران می آید نه پرسپولیس.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر