jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۶۲۸۰   ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۵

جام جم ورزشی: دوقلوهای سابق فوتبال ایران که روزگاری در میانه زمین پرسپولیس به کابوس حریفان این تیم تبدیل شده بودند، در دیدار خیریه یاران کریمی و رسانه ورزش در کنار هم به میدان رفتند.

دوقلوی سابق علی کریمی +عکس

حامد کاویانپور را با آن قد کوتاه و شوت های محکم و تکل های زیبایش هواداران پرسپولیس به خوبی به خاطر دارند. او که روزگاری به عنوان نزدیک ترین رفیق علی کریمی به حساب می آمد بعد از جدایی و خداحافظی بی سر و صدا از فوتبال کمتر در میادین ورزشی حاضر می شد. او البته امروز در بازی خیریه کمک به کودکان سرطانی در ترکیب یاران علی کریمی به میدان رفت و بازی خوبی هم از خود در برابر اصحاب رسانه نشان داد. نکته جالب توجه اندام پر و پیمان هافبک دفاعی سابق تیم ملی و پرسپولیس بود که هیچ نشانی از قامت تراشیده سابقش نداشت. در این عکس او را در کنار پژمان جمشیدی که این روزها بیشتر در دنیای هنر می درخشد می بینید.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها