jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۶۰۷   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۹

جام جم ورزشی: بازهم مسی و تلمو زارا، مسی یکبار دیگر موفق شد رکورد دیگری از این بازیکن افسانه ای باشگاه اتلتیک بیلبائو را جابجا کند.

رکوردشکنی جدید لئو مسی در اسپانیا

پس از اینکه مسی در بازی مقابل سویا، موفق شد رکورد گلزنی در تاریخ لالیگا را که سال ها در اختیار تلمو زارا بود، از آن خود کند، با دو بار گلزنی در بازی مقابل الچه در ابتدای هفته، موفق شد رکورد دیگری از این بازیکن افسانه ای را بشکند.
مسی حالا در 77 بازی، دو یا بیش از دو بار گلزنی کرده است. بدین ترتیب او از این حیث در اسپانیا رکورددار شد. پیش از این، رکورد در اختیار تلمو زارا بود که در 76 مسابقه دو یا بیش از دو گل به ثمر رسانده بود. کریستیانو رونالدو نیز در جایگاه سوم قرار دارد(رونالدو در 57 مسابقه دو یا بیش از دو گل به ثمر رسانده است.).
عملکرد نابغه آرژانتینی در این فصل و بخصوص در سال 2015 فوق العاده بوده و او در 28 مسابقه ای که در این فصل برای بارسا انجام داده، موفق به زدن 31 گل و دادن 14 پاس گل شده است. بی شک بردهای اخیر بارسا، نسبت مستقیمی با اوجگیری دوباره مسی دارند.
همچنین مسی با زدن دو گل به الچه، تعداد گل هایش در لالیگای این فصل را به 21 رساند و برای هفتمین فصل متوالی ، آمار گلزنی خود در لالیگا را به بالای 20 گل رساند که از این حیث نیز یک رکورد دیگر به نام وی به ثبت رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر