jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۸۸۱   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۶

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

کیلو کیلو معرفت! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیستم دی ماه را اینجا ببینید.

کیلو کیلو معرفت! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، جام ملت های آسیا آغاز شد و استرالیا میزبان رقابت ها نیز در نخستین گام با نتیجه چهار بر یک کویت را در هم کوبید تا برخی از روزنامه های ورزشی از جمله شوت به این موضوع بپردازند. شوت تیتر نخست خود را درباره پیروزی استرالیا به کار برده است: "قدرت نمایی کانگوروها در افتتاحیه".

روزنامه هوادار پرسپولیس یعنی پیروزی و پرسپولیس نیز جشن تولد کاپیتان سرخپوشان یعنی محمد نوری را بر روی صفحه نخست خود برده اند. اظهار نظر قوچان نژاد مبنی بر اینکه بحرین فینال اول است تیتر یک ایران ورزشی شده.

در این میان اکثر روزنامه های ورزشی به حواشی دیدار هنرمندان و ستاره های 98 پرداخته اند از جمله روزنامه هدف که با چاپ عکسی از علی دایی و خداداد عزیزی تیتر زده است: "کیلو کیلو معرفت! "

عناوین و تیترهای دیگر روزنامه های ورزشی را نیز در ادامه می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر