jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۵۴۲۱   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۵

جام جم ورزشی: گاهی اوقات حاشیه های دنیای فوتبال به خود فوتبال می چربد و چقدر زیبا که این حاشیه ها به اقدامات خیرخواهانه مربوط باشد.

یتیم نوازترین فوتبالیست دنیا

به گزارش جام جم ورزشی ، نیمار ستاره برزیلی بارسلونا یکی از نیکوکارترین بازیکنان دنیای فوتبال است. او هر بار به کشورش برزیل می رود، خود را به میان کودکان محله های فقیر نشین می رساند و به آنها کمک های زیادی می کند. نیمار با صدها کادوی کوچک و بزرگ در کنار کودکان حضور می یابد. این ستاره 23 ساله تیم ملی برزیل در کمک به بیماران بی بضاعت نیز زبانزد است و به دفعات هزینه درمان بیماران مختلف به خصوص کودکان بیمار را تقبل کرده است. اما باز هم کارهای نیکوکارانه او به همین جا ختم نمی شود. نیمار مدت هاست که یک بنیاد خیریه تاسیس کرده که یکی از وظایف این بنیاد کمک مالی به کودکان یتیم است. کمک های مالی بنیاد خیریه نیمار به کودکان یتیم زبانزد همه شده این در حالی است که فعالیت های این فوتبالیست برزیلی در زمینه های نیکوکارانه روز به روز افزایش می یابد.

جالب است بدانید بسیاری از ستاره های بارسلونا بنیاد خیریه نیمار را حمایت می کنند از جمله لیونل مسی. نیمار اگر نیکوکارترین فوتبالیست دنیا نباشد قطعا یتیم نوازترین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر