jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۴۰۵۶   ۰۹ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۷

سوال روز در آستانه جام ملت های آسیا

نکونام رکورد دایی را می شکند؟

جام جم ورزشی: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در آستانه شکستن یکی از رکوردهای مهم علی دایی قرار دارد. البته لغو شدن بازی تدارکاتی تیم ملی با فلسطین تا حدودی برای نکونام شک و شبهه ایجاد کرد.

نکونام رکورد دایی را می شکند؟

به گزارش جام جم ورزشی ، جواد نکونام در حال حاضر تنها 6 بازی ملی با بازی های ملی علی دایی که رکورددار بازی های ملی است ،فاصله دارد. در صورتی که نکونام در دیدار تدارکاتی با عراق پیش از آغاز جام ملت ها حضور داشته باشد و علاوه بر آن تیم ملی فوتبال ایران ضمن صعود از گروه خود در این رقابت ها به فینال برسد کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران یکی از رکوردهای مهم علی دایی را می شکند. البته با توجه به اینکه برخی نسبت به موفقیت تیم ملی در این رقابتها شک دارند شکستن رکورد علی دایی را نیز منتفی می دانند.

به هر حال نکونام برای شکستن رکورد بازی های ملی آقای گل جهان کار بسیار سختی خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر