jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۳۸۳   ۰۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۵

جام جم ورزشی: رئیس فدراسیون فوتبال به بازیکنان اعلام کرد: در صورت کسب موفقیت در جام ملت‌های آسیا به آنها پاداش ویژه‌ای تعلق می‌گیرد.

کفاشیان قول پاداش داد

علی کفاشیان که امروز در تمرین تیم ملی حاضر شده بود، بعد از اتمام تمرین در جلسه‌ای نیم ساعته با بازیکنان صحبت کرد.

کفاشیان به بازیکنان اعلام کرد، از آنها به شدت حمایت می‌کند و امیدوار است بتواند عملکرد خوبی در جام ملت‌های آسیا داشته باشد. او قول داد در صورت کسب نتایج مناسب پاداش ویژه‌ای به بازیکنان اختصاص دهد.

کفاشیان به بازیکنان تأکید کرد که چشم امید 70 میلیون ایرانی پشت سر آنها است و باید تمام تلاششان را انجام دهند تا به موفقیت برسند.

در پایان کفاشیان و کارلوس کی‌روش جلسه‌ای کوتاه و 10 دقیقه‌ای با یکدیگر داشتند و در مودر مسائل مختلف صحبت کردند. این در حالی است که تمرین تیم ملی ساعت 10 و 45 دقیقه آغاز شده بود و با وجود اتمام آن همچنان اتوبوس تیم ملی آکادمی فوتبال را ترک نکردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر